Květen 2012

Koláž

31. května 2012 v 22:38 | Adminka |  Catherine Siachoque


Koláž na kterou nám Cathy dala retweet!

Božský pár

30. května 2012 v 15:10 | Adminka |  Cathy y Miguel

Cathy a Miguel

27. května 2012 v 18:23 | Adminka |  Cathy y Miguel

Jedna od Miguela

23. května 2012 v 12:02 | Adminka |  Cathy y Miguel

Miguel se u fotky vyjádřil: "S láskou mého života v Mexiku (krásná země)"


Narozeniny Cathy 2011

19. května 2012 v 12:11 | Adminka |  Catherine Siachoque


Catherine se nepovažuje za hezkou ženu

19. května 2012 v 12:05 | Adminka |  Catherine Siachoque


V novele ve které potkala svého manžela byla Catherine Siachoque oblečená jako jeptiška, jménem Juana Caridad Salguero, v oblíbeném seriálu Las Juanas. Letos se svou životní láskou Miguelem Varoni jsou svoji již 16 let.

Z počátku byli i tací, kteří pochybovali, že jejich manželství vydrží. Tomu se dnes herečka jen směje a se vzpřímenou hlevou vyvolává do světa větu "Miluji svého manžela. Úplně všechno na něm, jsme spolu spokojeni."

Možná, že láska je to co z nich dělá tak krásné lidi a jako důkaz je jejich umístění v časopisu People jako nejkrásnějších lidí španělsky mluvících.

?Je stejné být hezká a být krásná?
CS: Není to stejné. Nepovažuji se za hezkou ženu, ale krásnou. Hezká (Bonito) je osoba, která má dokonalé vlastnosti. Krásná (Bello) má co dělat s energií a postojem.

?Jak vás naplňuje spiritualita?
CS: Od narození jsem katolík, myslím že moje víra v Boha je to co mi dává sílu.

?Jak se staráte o svou postavu?
CS: Myslím že velmi důležitá je genetika. Jako malá jsem tančila a myslím že naše tělo má paměť a ta hlídá naší postavu. Jsem závislá na posilovně. Alespoň jeden den v týdnu. V loňském roce jsem měla problémy s páteří a nemohla jsem pořádně ani hýbat pažemi, takže k fyzické aktivitě se dostanu pořádně až teď.

?S Miguelem jste svoji 16 let, kde jsou děti?
CS: Mluvíme o tom a uvidíme jak to dopadne. Ale popravdě musím říct že pro nás nikdy nebilo prioritou mít děti. Prioritou jsme my a žijeme takový život jaký jsme chtěli.

?Myslíte, že úspěch vašeho manželství je, že jste se zaměřili na manželský život?
CS: Může být, možná že součástí jsou naše společné obavy, třeba mít děti. Ale samozřejmě naše společné štěstí. Cestujeme spolu, pracujeme spolu, jsme jedním člověkem.

?Vadila by vám změna vaší postavy, když by jste otěhotnila?
CS: Ne. Když máte kariéru, která je hodně založená na vzhledu samozřejmě panikaříte už kddyž se jen řekne mateřství. Ale to není můj případ. Jsem uznávaná pro svůj talent a práci. Mám manžela, který mě miluje takovou jaké jsem. Takže určitě tohle není můj případ.

?Jako malá jste byla profesionální tanečnice, teď jste herečka, jaký tanec nejraději tančíte?
CS: Merengue se svým manželem. Vlastně cokoliv, co mi dovolí držet se mého muže.

?Miguel je také považován za jednoho z nejkrásnějších lidí, co se vám na něm nejvíc líbí?
CS: Miluju na něm všechno. Je jako z časopisu , Miguel je božský. Ty šedé vlasy, ta tvář...

?Váš manžel režíroval "Bez prsou není ráj" od Telemundo, jaká to byla zkušenost?
CS: Bylo těžké zvyknout si, pro mě to bylo skoro až nepříjemné. Nechtěla jsem dělat tu roli protože on byl režisér. Navíc mi byla velmi vzdálená. Bylo to složité.

?Byla to krize?
CS: Neřekla bych krize.

?Co myslíte, že je klíčem k tomu aby váš vztah fungoval?
CS: Nic. Modlím se k Bohu aby vše zůstalo tak jak to je, protože se cítím velmi šťastná. Doufám že spolu zestárneme, dokud nás smrt nerozdělí jak řekl kněz, když jsme se brali.

?Jste stejně vášnivá, jako ve svých rolích darebáků?
CS: Ano, jsem vášnivá, nicméně dělám jen věci co se mi líbí.

?Hrála jse už tolik špatných rolí, baví vás?
CS: Líbí se mi udělat ten charakter, je mnoho způsobů jak hrát darebáka, je to zábavnější než hrát dobrý charakter.

?Jaký je váš životní cíl?
CS: Být šťastná. Dělat dobré věci s nadčením. Doufám, že mi Bůh vždy otevře dveře. Mám pocit , že nic není náhoda a že štěstí pracuje každý den.

Zdroj: http://www.elcolombiano.com/BancoConocimiento/C/catherine_no_se_considera_una_mujer_bonita/catherine_no_se_considera_una_mujer_bonita.asp

Catherine Siachoque - odhalí vzorec na spokojené manželství

18. května 2012 v 16:21 | Adminka |  Catherine Siachoque


Publikum Cathy vidí jako nejvíce sexy darebáka v televizi. Ale v telenovele "Bez prsou není ráj" překvapila rolí oddané matky doni Hildy. Nicméně žádná z postav nemá nic společného se skutečnou ženou z nahrávacích studií.

Když se přiblížíme k její skutečné osobnosti, zjistíme že štíhlá kolumbijka reaguje s úsměvem a s trochou rozpaků a vždy působí jako klidná a veselá žena. "V životě mě baví všechny věci. Jsem žena šťastná a požehnaná. Za to děkuji Bohu každý den. Za to že můžu dělat to co mě baví a za to že mám velkolepou rodinu. Mám ráda seriály a telenovely. Jednak se na ně ráda dívám a ráda na nich i pracuji." Říká krásná herečka.

Uznávaná herečka je už přez 10 let šťastně vdaná za herce a režiséra Miguela Varoni a říká že žije ve šťastném a harmonickém manželství. "Osobní život, který mám, miluji. Být vdaná za svého manžela, život s našemi psi, je to fascinující" říká nadšeně a dodává že i po tolika letech manželství vedou život zamilovaných milenců.

Catherine prozrazuje, vzorec na spokojené manželství "Myslím že se jedná o rovnici. Jak říká moje máma: Nikdy se nestávejte manželkou, vždy pokračujte jako jeho přítelkyně. Jakmile se staneme manželi život začne být monotóní. Musíme vést život milenců. "Být doma a nezůstat sama je velmi důležité" říká.

"Kyž čekáte svého manžela poprvé doma snažíte se být milí ale i nazlobený. Tajemství je že nikdy není co ztratit. Někdy je hezké vstát nechat se překvapit nečím co ve vás vzbudí touhu, ale někdy nestačí. Musíte se neustále dobývat" dodává.

Její život jako herečky a četné profesní závazky zaznamenaly že Catherine odložila touhu stát se matkou i když říká že se svými synovci má zkušenosti na rozdávání. "Raději jsem více ženou, než matkou. I když nevím..." říká s výrazem omluvy "Je těžké být rodiči. Nevím, čas uplynul a mi si ještě stále nejsme jisti rodičovstvím. Myslím že jsem velmi dobrá teta, mám pětiletého synovce Emilia, který nás nedávno navštívil v Miami na dobu 1 měsíce. Cestoval sám a byl naše první zkušenost s malým dítětem. Ale byl to jen jeden měsíc, neučili jsme ho co je správné a co ne, jen jsme ho rozmazlovali" směje se.

Catherine ví, že děti potřebují čas a obětavost. A pokud člověk nemá čas a necítí se připraven je lepší se této odpovědnosti vzdát. "Nevíme jestli jsme připraveni, jsme rádi že jsme strejda a teta."

Herečka říká, že krása je otázkou přístupu a, že je fyzická a subjektivní. " Někumu se může zdát naše tělo hezké ale jinému zase ne. Krása jako celek není jen být hezký, to není stejné jako být krásný. Být krásná je kouzlo, které můžete mít. Začátek je vážit si sama sebe" říká Cathy

Strávit pět dní v týdnu cvičením a dva v nepořádku. "Mám pravidelnou stravu od pondělí do pátku, upravenou podle charakteru který zrovna ztvárňuji. A navíc mám v Miami úžasného trenéra."
Marcia Hernandez

14. května 2012 v 13:11 | Adminka |  Tierra de PasionesTVyNOVELAS Bulgaria

12. května 2012 v 10:16 | Adminka |  Cathy y Miguel

Pozdrav z twitteru

12. května 2012 v 10:12 | Adminka |  Catherine Siachoque

catherine siachoque @siachoque
Mi El Bello mas bello de los bellos !!!!de


50 nejkrásnějších lidí podle časopisu People en Espaňol

4. května 2012 v 15:12 | Adminka |  Cathy y Miguel
Jsme u konce velkého očekávání seznam nejkrásnějších lidí je tu. Jedná se o seznam 50 osobností ze světa hudby, telenovel a filmů. Jsou opravdu krásní.

V letošním roce objektiv časopisu putoval do Mexika, Argentiny, Dominikánské republiky, Španělska a Porto Rica udělat fotografije pro nejnovější vydání. Celebrity na seznamu byly posuzovány podle tří hlavních témat: Měst, koníčků a intimních okamžiků.

Tady je kompletní seznam pro rok 2012

Adamari López

Adriana Fonseca

Alejandro Chabán

Alicia Machado

Ana Brenda Contreras

Angélica Vale

Carlos Ponce

Catherine Siachoque

Charytín Goyco

Chiquinquirá Delgado

Daddy Yankee

David Zepeda

Edward el Cata Bello

Emilio Estefan

Eugenio Siller

Gaby Espino

Génesis Rodríguez

Gloria Estefan

Javier Poty Castillo

Jencarlos Canela

Jennifer López

Jesús Chino Miranda

José Ron

Juan Soler

Julián Gil

Larry Hernández

Lili Estefan

Litzy

Lucero

Luz Elena González

Maite Perroni

Maritza Rodríguez

Mark Tacher

Miguel Varoni

Naya Rivera

Pablo Alborán

Penélope Cruz

Priscila

Ricky Martin

Salma Hayek

Sandra Echevarría

Sie7e

Silvia Navarro

Sofía Vergara

Thalía

Toni Costa

Vanesa de Roide

Víctor Cruz

William Levy

Zoë Saldaña


Jak jste si všimli seznam obsahuje kromě obvyklích stálic i sposty nováčků!

Časopis People představil 50 nejkrásnějších lidí

3. května 2012 v 13:20 | Adminka |  Cathy y Miguel

Časopis People ve svém posledním vydání představil 50 nejkrásnějších lidí roku 2012. Součástí slavného seznamu jsou i čtyři kolumbijci. Sofía Vergara, Maritza Rodríguez a bezpochybně manželský pár herců Catherine Siachoque a Miguel Varoni.

Fotky navržených byly publikované v mnoha zemích a to ve Španělsku, Dominikánské republice, Mexiku, Argentině i Porto Ricu. Osobnosti byly navrhovány na základě tří témat. Podle oblíbených měst, koníčků a osobního života.

Catherine Siachoque a Miguel Varoni jsou vynikající herci uznáváni na mezinárodně. Jejich snímky jsou oblíbené v Americe, Evropě i v části Asie.

Bezpochyb si oba dva zaslouží v žebříčku být. Jsou krásní a talentovaní. Prostě pohádkový pár!

Časopis

2. května 2012 v 14:40 | Adminka |  Cathy y Miguel


Pro Vás co se vám zahraniční časopisy nedostanou do rukou.. pozdrav z twitteru!