Duben 2012

2009 - Cathy je připravená vrátit se zpět na obrazovku

27. dubna 2012 v 21:12 | Adminka |  Catherine Siachoque

Miama 25. srpna 2009

Kolumbijská herečka Catherine Siachoque chce hrát sexy postavu, už ne tak uplakanou a ne tak složitou jako byla Doňa Hilda, obětavá matka, v "Bez prsou není ráj."

Po několika měsíčním odpočinku, je herečka připravena vrátit se na obrazovky .

"Chci lehčí charakter. Bavit se, smát se.. Zcela opačný Doně Hildě. Nahrávání "Bez prsou není ráj" trvalo celý rok a já byla každý záznam v slzách" řekla Siachoque v telefonickém rozhovoru pro agenturu AP v pátek.

Po třech po sobě jsoucích telenovelách "Hříchy druhých", "Země vášní" a "Bez prsou není ráj" si herečka udělala čas na odpočinek což si velmi zasloužila.Ve volném čase si užívala své oblíbené aktivity, hlavně potápění. "Při tom sem si odpočinula" říká herečka, která začala brát lekce golfu.

Po své první telenovele "Las Juanas" kde ztvárnila Juanu Caridad se zdálo že bude interpretovat chudáky. Ale to se nestalo. Je velmi uznávaná jako darebák telenovel, proto role Doni Hildy byla pro všechny velkým překvapením. Doňa Hilda je matka, která má velké obavy o své děti. Zamiluje se do přítele své dcery.

Když už mluvíme o její kariéře, Cathy řekla že "je na vchu pyramidy."

"Když začínáte je to snadné, existují miliony druhů postav, ale jak stoupáte, získáváte postavení, určité dveře se postupně zavírají" říká herečka "Nemůžete přijmout libovolnou postavu, musíte být velmi selektivní. Postavy jsou stále lepší, ale výběr už není takový."

Do amerických televizí vstoupila s "Milovníky pouště" od Telemunda. Říká že ve všech románech v kterých hrála odpustila od pravidel ale jako zlomovou označuje tuto novelu protože díky ní se jí otevřeli dveře do této země.

"Milovníci pouště" byly dva zlomy" říká Siachoque. "Vstoupila jsem do nového druhu románu a musela jsem odpustit od kolumbijského přízvuku a plně se zaměřit na španělštinu bez jakého koliv přízvuku."

Catherine byla nedávno zvolena časopisem People za jednu z nejlépe oblékaných žen. Hned vedle J.LO nebo Penelope Cruz. "Miluju, líbí se mi téma módy" odhaluje herečka .

O své mámě nám řekla: "Moje máma je velmi starostlivá a je skvělím přítelem." Starostlivé jsou jistě obě. A co nám Cathy poradí do života? "Za prvé buďte sami sebou a za druhé pěstujte si dobrou náladu, jsou jste nejvíce okouzlující."

Upravené

27. dubna 2012 v 19:30 | Adminka |  Cathy y Miguel

Cathy na Twittcam

26. dubna 2012 v 15:46 | Adminka |  Catherine Siachoque


Diva v novele "Bez prsou není ráj"

22. dubna 2012 v 11:10 | Adminka |  Sin Senos No Hay ParaisoV nové kolumbijské verzi bestselleru Bez prsou není ráj, krásná herečka hraje Doňu Hildu. Charakter hodně odlišný od jejích rolí darebáků.

Herečku proslulou svými rolemi darebáků, jsme viděli s vlasy krátkými, dlouhými, černými, hnědými, červenými a dokonce i blond, v nejúspěšnějších telenovelách. Ale tentokrát to bude trochu jinak. Siachoque hraje starší ženu, doňu Hilda, která končí zamilovaná a těhotná s přítelem své dcery.

Některé z novel, nakterých se podílí Siachoque jsou: "hříchy druhých", jako krutá a nemilosrdná Ines Vallejo v "Zemi vášní" v roli Marcia Hernandez, nebo v "Naučím tě milovat" jako Deborah Buenrostro a naopak její první "Las Juanas", kteřá v 90. letech způsobila rozruch. Zde byla Juana Caridad, jeden z mála rolí" Hodná holka ".

Za svoji kariéru, Catherine získal několik ocenění. Včetně "neomezené" Award jako nejlepší herečka a publikem oblíbená herečka, která byla udělena v loňském roce v New Yorku za telenovelu "Bez prsou není ráj."
Další ocenění šlo do "Hříchy druhých", cena za "slávu" USA 2008, Nejlepší herečka záporné role, a mnoho dalších.

Catherine je vdaná za herce a režiséra Miguela Varoni. S ním má společnou práci v několika inscenacích.

Rozhovor s Cathy aneb vzpomínky na Deborah Buenrostro

22. dubna 2012 v 10:57 | Adminka |  Catherine Siachoque


Začínala jste kladnými postavami, ale zdá se že máte radči darebáky..?
CS: Výrobci telenovel hledají souhlas veřejnosti, a zdá se že více lidí má raději darebáky. Je to zajímavé, od té doby co jsem v tomhle průmyslu jsem hrála už pět darebáků.

Takže Deborah je vaše 6 záporná role, je těžké dostat se postavě pod kůži, když je pokaždé špatná nějak jinak?
CS: Ano, je to stále složitější, a tak mám učitelku, která mi pokaždé pomáhá pochopit charakter. Díky ní jsem dnes tu.

Čím je Deborah jiná než ostatní postavy?
CS: Za prvé je to dospělá žena a prostitutka, což je úplně jiná zušenost než jsem měla se svými předchozími darebáky, ti byly vždycky z horních společenských vrstev. Deborah, ale musela tvrdě bojovat. Musela živit svojí sestru, který je ve skutečnosti její dcerou.

Baví Vás tento typ role?
CS: Ano, se zápornou postavou užijete více zábavy. Dobří baví jen na začátku a konci románu, ale zbytek času se kolem nich nic moc neděje. Stejně tak já jako darebák můžu dělat spostu věcí, které dobré postavy nemůžou, protože jsou vzorem.

Myslíte, že všichni lidé mají i svou temnou stránku?
CS: O tom není pochyb. Naštěstí existují maminky, které se už od narození snaží aby z nás vyrosli dobří lidé. Stačí když se podíváte na některé děti s nedostačující výchovou a láskou, jak jsou ruté ke zvířatům nebo k jiným dětem. Každý máme i špatnou stránku, jsme v něčem zlý, ale většina z nás to dokáže potlačit.

Deborah, ze sebe někdy dělá velmi naivní ženu. Použila jste někdy tuhle strategii?
CS: Myslím že ano, když jsem byla madší. Postupem času se člověk naučí stát autentičnějším. Teď se snažím popravdě ukázat co se mi líbí a co ne.

Vaše erotické "hry" s Luisem Carlosem zabírají velkou část novely. Děláte ráda tyhle scény?
CS: I když jsem pracovala s týmem s kterým jsme se sešli i při jiných příležitostech, a ke kterému mám velkou důvěru. Faktem je že mi to není příjemné. Ale zdá se že tyhle scény jdou ruku v ruce s rolí darebáka.

Bylo by pro vás jednoduší odehrát je s Miguelem, když je váš manžel?
CS: Rozhodně ne, právě naopak. Zrovna nedávno jsem měla takovou postelevou scénu. Bylo to zajímavé. Cítila jsem se nesvá, bylo to jako špionáž. Ale kdybych hrála s Miguelem bylo by to jako by někdo sledoval náš osobní život.

"Moje scény s Martine přitahují publikum" říká herečka a pokračuje že z průzkumů vyplývá že se jedná o jeden z nejsledovanějších seriálů v Kolumbii. "Prý když lidé slyší hudbu která doprovází naše scény, všeho nechají a běží televizi" dodává.

Pozdrav z Twitteru

22. dubna 2012 v 10:13 | Adminka |  La case de al lado
Z natáčení La casa de al lado
Upravené fotky

19. dubna 2012 v 14:42 | Adminka


První role v telenovele

19. dubna 2012 v 14:37 | Adminka |  Las Juanas


Doňa Hilda

19. dubna 2012 v 14:33 | Adminka |  Sin Senos No Hay Paraiso
Catherine je darebákem pouze na obrazovce

14. dubna 2012 v 21:37 | Adminka |  Catherine Siachoque


I když je těžké představit si Catherine mimo její zlé role, pravdou je, že první zlom v kariéře této krásné herečky byl v telenovele Las Juanas, kde hrála jeptišku a také se zde mimochodem seznámila se svým manželem Miguelem.

Nemusíte mít ostříží oči aby jste si všimli že Catherine je vrcholem smyslnosti. A to nejen ve svých rolích, ale i v reálném životě, V objetí Miguela s plamenem lásky v očích. Miguel je prý muž, kretý se stal nepostradatelným pro její život.

"Je to velmi skvělí člověk a velmi dobrý syn. A moje máma mi vždy říkala, kdo je dobrým synem bude i dobrým manželem.. A to je pravda. Miguel je člověk, kterého jsem v životě potřebovala. Proto má vždy náš vztah přednost. Když se mě někdo ptá, které povolání považuji za své hlavní, říkám manželka, protože tahle práce je pro mě radost" říká Cathy.

Catherine a Miguel jsou něco jako spřízněné duše. Proto také jejich manželství trvá tak dlouho a je plné lásky. Ne nadarmo jsou považováni za jeden z nejstabilnějších párů showbyznisu.

"Mám tu výhodu, že jsem vdaná za herce, který je také ředitelem. Jediné co říkám když vidím skripta je: Migueli a tyto scény, co? Jednou jsem řekla že mi přijde že mám až moc silné erotické scény s Martinem Karpanem (Luis Carlos, její milenec v telenovele Naučím Tě milovat) a on mi odpověděl: Siachoque, než jsem tě poznal jako ženu, obdivoval jsem tě jako herečku. Nemůžeš změnit její morální charakter. Ona taková je. Čím více bude děvka tím lépe." říká Cathy a dodává "Vím že to zní špatně ale ta postava taková opravdu byla".

Ve svém věku je Catherine krásnější než kdy jindy, Cathy říká že je to tím že dříve dělala balet ale její manžel říká že je opatrnější i v jídle a pravidelně cvičí. Ale už nedodržuje takový režim jako dříve.

V soukromém životě není velmi upovídaná, upředňostňuje soukromí. Takže když byla požádána o vyjádření zda má ráda děti řekla: "Šíleně toužím mít vlastní děti.. ale Miguel zatím nechce. Říká že je takto velmi šťastný, a že to začneme řešit o trochu později ".

Přesto se také domnívá že úkol mateřství není tak lehký a sbírá zkušenosti jednak ve svých komediích 'Sugar', 'La jaula de las locas', 'Molly Brown' a 'Peter Pan', a v telenovelách jako 'Sobrevivir', 'Hechizo', 'Las Juanas', 'Tan cerca y tan lejos', 'La sombra del arco iris', 'La guerra de las rosas', 'Amantes del desierto', 'La venganza' a 'Te voy a enseñar a querer'. Také zušenosti z reálného života jí přesvědčují že mateřství je dlouhodobý a složitý úkol. "Nebýt našich matek, všichni by jsme byly dosti zvrhlý a zlý" říká s přesvědčením.

Zvrhlost, jedna z vlastností vystihující Deborah z telenovely naučím tě milovat. Ve které musela provést velmi "žhavé" erotické scény s Martinem Karpanem v Argentině. Na naši otázku zda by bylo lepší scény natočit se svým vlastním manželem, odpověď byla skoro křik: "Ne naopak! Před několika dny jsme natočili takovou postelovou scénu.., bylo to úžasné, cítila jsem se nesvá, bylo to jako taková špionáž, kdybych točila se svým mužem bylo by to jako by někdo sledoval náš soukromí život, a to by mi vadilo."

Soukromí si chcete nechávat pro sebe, ale zdá se že váš manžel ne.. "Nedávno jsem vzala focení ve spodním prádle pro nějaký časopis, když jsem ty fotky viděla, rozhodla jsem se je nezveřejnit přišli mi až moc odvážné. Následující týden, byly ty fotky uveřejněné a já téměř rozhodnutá podat žalobu, ale Miguel mi to nedovolil, protože to byl od kdo dal oprávnění ke zveřejnění těch fotek". Usmívá se a pokračuje že se jí manžel omluvil ale že říkal že se mu velmi líbí a že rád ukazuje její atributy a že ho nikdy neunaví všude vykřikovat že je krásná žena. A že ty fotky určitě nebyly tak odvážné jako scény v novelách.


Catherine příznává, že zpočátku chtěla vytvářet role takové sladce špatné jako v 'La guerra de las rosas', 'Amantes del desierto' o 'La venganza'. Ale všichni jí řekli, že by měla veřejnosti ukázat jak moc špatné postavy dokáže ztvárnit.

Catherine Siachoque je nyní klasický darebák televize. A její tři bratři se mohou pochlubit přezdívkou kterou jí dali. "Nerada na ni vzpomínám ale chci jí sdílet: Jsem žena tří V - Veterana, Villana a Vuena (Veterán, padouch a dobrák). Sice se to nepodařilo podle pravopisu, ale koho to zajímá" uzavíra se smíchem.

Catherine Siachoque je oblečena v růžové

14. dubna 2012 v 19:20 | Adminka |  Catherine Siachoque


Časopis TVyNovelas zvolil herečku Catherine Siachoque jako hlavní tvář, která se objeví na titulce speciálního vydání věnovanému rakovině prsu. Nemoc, která i pře varování zabije tisíce žen. Zastavit ji lze jen tak že budou stále informovány ženy po celém světě.

Tvář této kolumbijské krásky se objevý na obálkách časopisu v Hondurasu, Nikaraguy, Panamy, Salvadoru, Guatemaly a Kostariky spolu s rozhovorem v kterém Cathy mluví o tom jak je pro ni důležité spolupracovat na kampaních a aktivitách podporujících prevenci rakoviny prsu.

"My ženy jsme bojovnice života" Říká herečka známá z telenovely "Eliso vrať se".
Catherine Siachoque se k nám připojila aby apelovala na ženy, že samovyšetření prsu je stejně tak důležité jako pravidelné návštěvy gynekologa.

http://entretenimiento.aollatino.com/2010/10/29/catherine-siachoque-campana-contra-cancer/

Skutečný modelový pár

14. dubna 2012 v 19:01 | Adminka |  Cathy y Miguel


Jako Rita Hayworth a Orson Welles, Rainiero a Grace Kelly, John Lennon a Yoko Ono, Katherine Herpburn a Spencer Tracy nebo Salvador Dali a Gala, páry kteří jsou spolu mnoho let, tak i Catherine Siachoque a Miguel Varoni tvoří jeden z nich. Pár plný lásky, modelový nebo chcete-li ukázkový pár.

Tuto dvojici herců upředňostňují velké firmy, které chtějí aby se staly tvářemi jejich obchodních domů, řetězců, výrobků pro domácnost a nyní i kasino v jižní Floridě. I když pro oba herce je jednoduší natáčet na place novelu, seriál nebo film, shodují se, že při natáčení reklamy se užije spousta legrace.

Samozřejmě, jak Cathy ta Miguel říkají, že velmi přísně vybírají které reklamě propůjčí svou tvář, protože se nejedná jen o peníze. Oba se shodují že by nemohli dělat reklamu ničemu o čem nejsou přesvědčeni nebo v to nevěří. Ačkoliv ani jeden nemá problém záhrát jakého koliv darebáka, rozhodně nejsou ochotni podporovat nic škodlivého nebo podporujícího násilí, za jaké koliv zlato na světě.

Invita a Xacobeo 2010

13. dubna 2012 v 13:46 | Adminka

Catherine Siachoque y Low Natera

13. dubna 2012 v 13:43 | Adminka |  Catherine Siachoque
Jak je úžasná!


Proč mám ráda Deborah Buenrostro?

9. dubna 2012 v 11:53 | Adminka |  Naučím Tě milovat


Protože je to velmi silná žena. Obdivujiji za to že se dokázala postavit na nohy i po tom všem čím si prošla. Že jí vlastní máma už jako malou holčičku prodávala, že po znásilnění porodila dceru a velmi mladá jí vychovala a snažila se chránit na každém kroku. Tože dokáže brečet a pak si říct že si nikdo nezaslouží její slzy a přestat. Že chrání svou dceru i když si kvůli tomu sama musí nechat ubližovat. To že je samostatná, elegantní a nad věcí.
A že chce peníze? No a co. Ukažte jednu která ty peníze nechce. Neříkám že je to kladná postava to vůbec ne. Dokáže jít přez mrtvoli aby dosáhla svého. Ale její příběh je silný, plný emocí a já se na ní nedívám jenom jako na vražedkyni.