Rozhovor 2011

13. března 2012 v 10:12 | Adminka |  Catherine Siachoque


Je špatná, velmi špatná, ale jen v charakterech mýdlových oper od Telemundo. Nikdy jindy. Catherine Siachoque zíslaka mezinárodní ocenění za své výtečné herecé výkony v rolích darebáků, kteří jsou ochotni udělat cokoliv k dosažení svých cílů. "Baví mě je dělat, ale rozhodně to není zadarmo, role jsou složité a vždycky si vezmou kousek zvás záleží natom jak dobře jsou napsané".
Přesto se manželka Miguela Varoniho zdá být ve velmi dobré náladě. "Nejsem statečná" říká Catherine. "Mám ráda stálé věci. Mou práci, domov s mým manželem, moji rodiče, bratry, zvířata".

? Jaké to je být provdaná za fešáka Varoniho ?
CS: Jsem na to zvyklá... To se mě dotklo (smích), neumím si to představit jinak.
? Co děláte ve svém volném čase ?
CS: Jsem velmi útulná. Ráda sleduji filmi, hraji tenis, golf .. na herní konzoli.. ne (smích). Co nejvíce se snažím být s Miguelem, vždycky hledáme možnosti jak být co nejvíc spolu.
? Je pro vás těžké jít jen tak ven nebo do kina ?
CS: Záleží na městě kde jsme, někde je to složitější.
? Po Las Juanas, pracovali jste spolu ještě ?
CS: V naučím Tě milovat, kde jsem měla zápornou postavu. A pak režíroval Bez prsou není ráj. Pracujeme spolu velmi dobře.
? V tomhle světě působíte 16 let? Od doby kdy Telemundo hledalo v Kolumbii herečku pro Milovníky pouště ?
CS: Byla jsem vybrána a podepsala jsem smlouvu, od té doby udržuju poměr s televizí (smích). Dělala jsem balet pak jsem šla do hudebního divadla a později do televize. A pak jsem se vdala.
? Co můžete říct mužům co si pořád myslí že novely jsou malicherností pro ženy v domácnosti ?
CS: To záleží na původu a výrobci telenovely. Existují lidé, kteří i nadále věří v klišé melodramatu, který vypráví příběh o chudé dívce, která se zamiluje do bohatého chlapce a přez spoustu utrpení se stává bohatou a šťastnou. Vezmou se a jsou spolu šťastní až do smrti. Telemundo se snaží točit skutečné příběhy, které se dějí každý den. Spojené s problémy drog a kriminality.. Například ?Kde je Elisa? díky své napínavosti a pronásledování byl sledován i pány.

Kolumbijská herečka v klidu mluví ze svého domova v Miami. Žádný spěch ukončit telefonickou komunikaci. "Ráda mluvím" řekla "a také ráda vařím, všimněte si že jsem dobrá kuchařka, umím udělat domácí potraviny. Kolumbijskou kuchyni, Americké dobroty a také znám recepty z Arabie a Indie.

? Tolik let jako herečka, proč jste se nepustila do filmu ?
CS: Vždyť, vždy když dostanu návrh, jsem uprostřed natáčení románu. To je důvod proč to není možné. Budu velmi ráda, když to přijde.
? Jaké značky nosíte, co si oblékáte ?
CS: Věci od návrhářu jsou velkolepé. Ale pokud je něco co semi líbí, koupím si to a nosím to ať to dělal kdokoliv. Když mi sluší nosím to!

zdroj: http://televisionenbolivia.blogspot.com/2011/02/casi-nunca-me-pongo-brava-catherine.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama