Miguel perfetní muž domácnosti!

13. března 2012 v 9:11 | Adminka |  Cathy y Miguel


Vzhledem k tomu že herečka Catherine Siachoque, jeho manželka je pooperaci páteře, byl Miguel nucen naučit se domácí práce a udělal velmi dobře.

Jak staré pořekadlo říká: všechno zlé je k něčemu dobré. Cathyina operace páteře byla obravdu špatná věc, ale zasloužila se na spoustě dobrých. Kromě zlepšení bolesti zad a krku, posloužila také pro Miguela, s kterým sou svoji už 16let, aby se postaral o dům a naučil se vařit.
"Nikdy jsem nepochyboval o tom, že jemoje žena perfektní. Nevím jak to dělá, ale dům je vždy čistý a uklizený. Jídlo je vždy připravené a to nejen v čas, ale i tak jak ho mám rád. Je to jako kdyby udělala nějaké kouzlo".
Jelikož uzdravení Catherine je zdlouhavé a vyžaduje maximální opatrnost, byl Miguel v zoufalé situaci a potřeboval se naučit alespoň vařit kávu.
Ona je na svého manžela velmi hrdá "Bylo to, nebo počkat, když k nám chodila moje maminka musel se jí naučit dělat. Udělat dobrou kávu to je umění. Miluju čerstvou kávu do postele".
Miguel byl tak vzrušený a začal se cítit užitečný a potřebný v kulinářsé oblasti, rozhodl se zkusit i něco jiného. Pod dohledem Catherine a Blanquity, jeho matky se do toho pustil. Nyní už Miguel umí udělat lasagne bolognese a dokonce i rýži. Ano pánové, rýži, něco co spoustě kuchařů trvá celé týdny. Je to velmi obtížné.
"Vaření je příjemné, relaxační a cítíte se být užitečný. Je úžasné krmit svou rodinu nebo své přátelé. Cítíte se velmi silný. Důvodem téměř každé ženy, která vaří je mít moc" říká Miguel který se nyní chce naučit pokrm sushi, v kterém je Catherine mistr.
Ale to není všechno. Se seznamem v ruce a milujícím dohledem své matky byl Miguel poprvé v supermarketu. Ne jako doprovod ale jako pán domu. Miguel se stal pánem této situace!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama