Glamour

13. března 2012 v 11:06 | Adminka |  Catherine Siachoque
Řadí se mezi 50 nejkrásnějších žen světa. V této době známá z ttelenovely Bez prsou není ráj.


Téměř po 10 letech hraní převážně darebáků, dnes Catherine hraje Hildu v "Bez prsou není ráj" matku, která trpí pro své děti. Novelu od Telemunda režíroval její manžel a je to další významný bod v jejím životopisu.
Herečka ve svých 37 letech patří k nejkrásnějším ženám světa což je vidět na fotografii na které je zachycena jako Rita Hayworth.
"Snažím se nebýt lhostejnák pěkným věcem" říká herečka "Mám všechno co jsem chtěla, když jsem byla malá"

? Jaké bylo hraní v "Bez prsou není ráj" ?
CS:Bylo to velmi obohacující, protože je to dobrý příběh a když máte dobrý příběh, zbytek přijde sám. Nahrávali jsme v městech Bogotá a Girardot. Bylo to skvělé natáčet v "Mé" zemi tak silný a kontroverzní příběh.
? Přemýšlela jste o příběhu ?
CS: Ten příběh se mě velmi dotýká. Je to adaptace knihy, založené na reálných událostech. Vše co se v příběhu děje oni považují za dobré. Pár scén jsem ztrávila jen stěží. Zřídka se mi stane že končíme nahrávání mím pláčem, ale nešlo přestat truchlit. Je to drama, jsou tam problémy a je to velmi emocionální.
? Bylo těžké zkočit z nelítostné Inés z "Hříchy druhých" do role Hildy ?
CS: Bylo to těžší než si ostatní myslí, ale byla jsem toho schopná. Skripta jsou jasná, takže žádný problém. Stranou šlo kouzlo podpatků a blond vlasů s Inéz a chytila jsem koště a vzala si zástěru za Hildu. Každá z nich byla obohacující a měla své kouzlo. Jasné je že víc zábavy bylo s Inez, zatímco Hilda je trpící matkou, ale také si vzala část mého já.
? Bylo těžké nechat se vést vlastním manželem ?
CS: Je to složitá otázka. Možná na mě byl Miguel přísnější než na ostatní. Někdy jsme určitě i narazily, což bylo jiné protože vždy mám se štábem skvělé vztahy. Někdy Miguel řekl něco co urazilo nejen moje ego, to jsme se i pohádali a pak bylo všechno zase v pořádku.

http://www.peopleenespanol.com/article/el-glamour-de-catherine-siachoque
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama