Březen 2012

Cathy o svém manželovi: "Mám na něm ráda vše"

30. března 2012 v 23:27 | Adminka |  Catherine Siachoque


Catherine Siachoque se stala v posledních letech jednou z nejoblíbenějších hereček z latinských telenovel. Jejím hlavním úspěchem v poslední době bylo ztvárnění hlavní postavy v telenovele "Eliso vrať se". Hrála silnou roli, vražedkyně Cecilie Altamirové.
Catherine nedávno navštívila Los Angeles kde má spoustu fanoušků. Nemluvilo se zde ale jen o její práci a úspěších v herectví ale také o osobním životě.
Catherine která je přez deset let vdaná za herce Miguela Varoniho se otřásla při naší otázce co má nejraději na svém pohledném manželovi. "Ale vždyť je můj, mám na něm ráda vše". Jako by si myslela že věta nebyla dostatečná dodala pár pikantností.
Kolumbijská herečka také v našem rozhovoru, který probíhal v překrásném hotelu Modrian v západním Hollywoodu, odpověděla na otázku proč s tak triumfiálním životem pracovním i osobním nemá děti. To Catherine mluvila o svém těle, o tom co by znamenalo ztratit svou postavu. Její odpovědi si opravdu zaslouží potlesk (viz videorozhovor).
Užijte si tento uvolněný poučný rozhovor s krásnou, inteligentní a jednou z nejlepších představitele darebáků.

VIDEO: http://www.terra.com/entretenimiento/tv/noticias/catherine_siachoque_de_su_marido_a_mi_me_gusta_el_por_todos_lados/oci1028974


Hlasujte Pro Cathy!

20. března 2012 v 16:03 | Adminka |  Catherine Siachoque
http://listas.rpp.com.pe/arteycultura/5816-la-mejor-actriz-es


Cathy je jednoznačně jedna z nejlepších ..pro mě ta úplně nejlepší! Určitě si tuhle soutěž zaslouží vyhrát!
Díky za každý hlas!


Ines Vallejo - charakter

18. března 2012 v 18:32 | Adminka |  Pecados Ajenos


Ines je smyslná, atraktivní, i když trochu vulgární žena. Je pokrytecká a velmi chytrá, vždy se chtěla stát Rogeliovou manželkou. Je paní přetvářky, hraje si na Nataliinu kamarádku a ta v jejich přátelství věří.
Dříve byla Rogeliovou milenkou, a ten si myslí že spolu mají syna, Charlieho. Ten je však synem Manuela. Inesiiného celoživotního milence.
Inésiny přehnané ambice způsobí, že spáchá ty nejhorší zločiny, aniž by jí trápily jejich důsledky. Dlouho trvá než dostane co chce, a kvůli tomu je schopn zničit i vlastního syna.

Ines Vallejo - fotky

18. března 2012 v 18:20 | Adminka |  Pecados Ajenos


Tvář vánoční kampaně JC PENNEY

18. března 2012 v 0:42 | Adminka |  Catherine Siachoque


Vynikající kolumbijská herečka Catherine Siachoque opět ukazuje svou bezvadnou image
Ve světě mezinárodní zábavy se stala jednou z nejvyhledávanějších. A to u hlavních prodejců, značek, hotelů a nadnárodních společností. Chtějí jí obsadit v různých reklamních kampaních, vysílaných po celém světě.

Už druhým rokem se Catherine Siachoque stala tváří vánoční kampaně JC PENNEY s názvem "radost z dávání" a radí lidem ohledně vánočních dárků.
Catherine a Miguel byly také "kmotry" obchodu JC PENNEY otevřeném na Nanhattanu v New Yorku. Na tuto akci přišla spousta lidí, právě kvůli tomu že chtěli vydět tenhle dokonalý pár.


Pokud je mi určeno hrát "záporáky" tak v tom budu pokračovat

17. března 2012 v 23:41 | Adminka |  Catherine Siachoque


Je uznávaná jako darebák melodramat od Telemunda. Herečka Catherine Siachoque poskytla exlusivní rozhovor časopisu GALARDON MUSICAL, v němž vypráví své zážitky z natáčení telenovely "Eliso vrať se".

Jaké zkušenosti vám dala novela "Eliso vrať se"?
Jsem velmi vděčná všem lidem, za podporu, kterou mi do románu dali a že přijali tenhle projekt, který je tak jiný, s odlišným příběhem. Jsem šťastná.
Jak jste se cítila při hraní Cecilie Altamiro?
Jsem velmi spokojená se svým charakterem, myslím že to bylo požehnání a já si ho užila a využila.
Co jako herečka požadujete?
Zajímají mě dobré příběhy, Je mi jedno jestli budu dobrák nebo darebák. Mám-li být darebák až do smrti, tak budu.
Zajímají mě dobré projekty s dobrým obsazením.
Je známo, že svou profesi máte velmi ráda, dovedete si představit, že děláte něco jiného?
Upřímně řečeno, ne. Miluji to co dělám. Bavímě to vážně tak moc, že si to představitnedokážu. Pokud bych ale měla dělat něco jiného, pokud bych měla začít znovu od začátku chtěla bych být architektem... Ale teď rozhodně nechci dělat něco jiného
Během své kariéry jste pracovola v mnoha zemích, kde to bylo nejlepší?
Určitě to bylo pozitivní. Dobří a pracovití lidé jsou všude. Lidé jsou vášnivý také všude, bez ohledu na státní příslušnost.
Nejlépe se mi pracovalo v Kolumbii nebo zde (USA). Když člověk dělá s profesionály, vše jde snadno, ať děláte kdekoliv.

Marcia Hernandez - charakter

17. března 2012 v 16:14 | Adminka |  Tierra de Pasiones


Marcia je nesmírně krásná, okouzlující, inteligentní a velmi ambiciósní žena. Dříve pracovala jako demonstrátorka krásy v obchodním domě, jen do doby než se jí podařilo upoutat zájem Gustava. Je velmi povrchní, konvertní a vášnivá.
Má ráda luxus. Pro dobrý (což v jejím případě znamená luxusní nebo drahý) život je schopná udělat cokoliv, tedy za předpokladu že pak bude žít jako královna.

Můj názor na tuhle postavu: Je to opravdová mrcha. Říká se že Cathy hraje převážně darebáky. Jenže to všechno jsou velmi lidské a citlivé ženy. Zajisté nejsou dobré ale rozhodně nejsou úplně špatné. A přitom samy převážně špatně zkončí.
Ale Marcia Hernandez je podle mě vyjimka. Je nadřazená, arogantní, sobecká a zlá. Myslím že u nás by šla jednoslovně charakterizovat jako zlatokopka!

Marcia Hernandez

17. března 2012 v 15:45 | Adminka |  Tierra de Pasiones
Hlavní je jednat!

17. března 2012 v 0:09 | Adminka |  Catherine Siachoque


Jak jste začala kariéru?
Začala jsem tančit. Pak jsem přišla do divadla, tam mě viděli producenti a pozvali mě na konkurz do televize. Udělala jsem dobře, že jsem šla, byl to start a teď jsem tady (smích)
Bylo to snadné nebo těžké, dostat se do televize?
Nikdy jsem neměla zájem dostat se do televize, nebyl to můj sen. Byla jsem tanečnice, už jako dítě. Později jsem začala dělat v hudebním divadle v muzikálech, ale nikdy mě nenapadlo pracovat v televizi nebo se vizualizovat tak jako teď. Ale o to větší zážitek to byl. Přišla jsem hraní v televizi na chuť a ohlas diváků byl velmi pozitivní. Herectví je něco úžasného. V tanci jen tančíte a mlčíte při tom, v muzikálu tančíte a zpíváte, ale ke slovu jsem se nedostala. Kdažto v herectví zkombinujete úplně vše!
Odešla jste z Kolumbie do Miami, kde pracujete pro Telemundo. Jaká to byla změna?
Byla jsem v první telenovele od Telemunda, provedené ještě v Kolumbii. To bylo více než před 10 lety. Stala jsem se tváří unikátně pro Telemundo. A v té době bylo potřeba natáčet telenovely v Miami a tak jsme šli. Bylo velmi obohacující setkat se s jinými lidmy, s fotografy, s jinými národnostmi. Bylo to pro mě velmi přínosné.
Vzhledem Vašeho působení v USA, nerozhodujete se o působení v Hollywoodském filmu?
Domnívám se že k tomu mám blízko. Je to ale otázka štěstí. Smozřejmě větší zájem mám o film natočený ve španělštině, tak uvidíme jestli nědy dostanu tu šanci.
Mnoho televizních herců opouští divadlo, co vy?
Divadlo, to je to co se mi líbí. Líbilo by se mi udělat něco hudebního. Možná bych mohla udělat pouzu v novelách, ale muselo by přijít něco, co by bylo jiné než to před tím. Když by byla dobrá produce, mohly bych dělat divadlo.
Myslíte že za úspěchy seriálu stojí herec?
Samozřejmě že ne. V každém příběhu je scénář, produkce, hudební kompozice. Nesprávná hudma může poškodit i nejlepší scénu s Robertem De Niro. Jde o spoustu věcí které vedou k úspěchu.
Věřejnost, když vidí Catherine Siachoque říká: Celá maminka, jak to že jste stejné?
Moje oči.. ten pohled (směje se). Ne, po mamince mám dobrou genetiku, nemusím trávit hodiny v posilovně. Je to výhoda, je to tak zřejmě i díky tomu že jsem od dětství tancovala, moje tělo je svalnaté. Hlavně díky dlouholetému udržování. Když vím že mám nějaké scény na kterých musím vypadat dobře zajdu do posilovny. Snažím se jíst zdravě, hlavně když mám čas. Ale nezabíjím se dietou. Těch jsem si užila dost jako tanečnice. Mám výhodu přirozené štíhlosti. Jsem Latina takže smyslná .. Tedy doufám (směje se)
Jak řešíte silné lůžkové scény, vášnivé líbání a románky v telenovelách s Miguelem?
Jsme na tom stejně, oba víme jak zvládnout tyto scény. Je téměř zbytečné o tom mluvit. Řešili jsme to snad jen jednou. Před 10 lety když Telemundo začalo dělat silné erotické scény. Byla jsem z toho celkem znechucena. Ale Miguel mi řekl že je to nutné k vytvoření charakteru mé postavy.
O čem a jak často sníte?
Usínat s požehnáním, pokračovat na projektech, které semi líbí. Dobře dělat svou práci. Ne já nejsem velký snílek. Žiju přítomností, baví mě to co dělám a užívám si to, protože nevím jestli nezemřu už dnes večer (smích). Moje sny se plní už teď.
Jak se cítíte když hrajete?
Bohatě (smích)
Jaké filmy máte nejraději, můžete nám je doporučit?
THE SHAWSHANK REDEMPTION s Timem Robbinsnem, je to nádherný. Nebo THE FISHER KING s Jeffem Bridgesem. To jsou favority mého života.
Jedno slovo vystihující herce?
Pocity
Dejte nám typ na "drcení" textů..
Hmmm.. Ne, některé skripty jsou tak božské, že se učí velmi snadno
Jaké nástroje používáte k přípravě na sou postavu v telenovele?
Miluju skripta. Ale snažím se do své postavy vnést i trochu toho živočišného a barevného. Záleží na scénáři, ale vždy do toho dáte kus sebe. Samozřejmě navštěvuji různé kurzy.

http://www.actuemos.net/entrevistas/1589-catherine-siachoque-portada-actuemosnet.html

Znovu tváří americké JC PENNEY

16. března 2012 v 22:36 | Adminka |  Catherine Siachoque


Proslulá kolumbijská herečka Catherine Siachoque, hvězda telenovely od Telemunda "Eliso vrať se" byla opět zvolena oblíbeným americkým nákupním domem JC PENNEY jako jejich hlavní tvář kampaně ke dni matek.
V tomto televizním spotu s názvem "Zvláštní momenty" hvězda telenovel "Země vášní", "Hříchy druhých", "Naučím Tě milovat" a mnoho dalších, si myslí že je velmi důležité pamatovat si zvláštní okamžiky, a dává důležité rady co dát mamince v tento den.
Catherine, která byla v roce 2009 zvolena časem People jako jedna z nejkrásnějších žen, hraje v součastnosti Cecilii Altamiro v telenovele "Eliso vrať se" si i přez velmi intenzivní natáčení románu našla čas natočit spot pro JC PENNEY. "Jsem velmi šťastná a vděčná JC PENNEY že si na mě opět vzpoměla s kampaní a to zrovna k tomuto významnému dni. Tohle datum pro mě hodně znamená. Můžeme alespoň malou pozorností ukázat lásku a náklonost k ženě, která je pro nás vším!" nechala se slyšet herečka.

http://rossanamusica.com/portal/?p=14143

Jak udržet šťastné manželství

16. března 2012 v 22:10 | Adminka |  Catherine Siachoque


Catherine Siachoque, herečka, která představuje jednu z nejhlavnějších postav v nové telenovele od Telemunda "Eliso vrať se". Je ráda že po dlouhé době není hlavní darebák příběhu. Herečka také v rozhovoru řekla, jaké je tajemství llásky mezí ní a jejím manželem.


Herečka známá v USA a po celém světě tím, že život bere z nadhledem, svým vyjadřováním a z úspěšných telenovel jako "Válka růží" a "Naučím tě milovat". Své role popisuje jako opravdový bufet pro herečku. Její postavi mají od každého trochu.

Obvykle představuje záporné role ale její nová postava Cecilia Altamira, úspěšná podnikatelka, se nedá takto charakterizovat není ani černá ale ani bílá holubice. "Řekla bych že Cecilie je lidská" řekla tajemně Catherine. "Pro mě je Cecilie jedna z nejlepších postav které jsem hrála, velmi se mě dotkla, protože až do konce je velmi diferencializovaná", prozradila.
V tomto psychologiském hororu, je herečka jednoznačně sexy a bez okolků nebezpečná. To si herečka nemyslí. "Moje postava od určité části románu přichází utrápená s kruhy pod očima a dost často opilá, to ale není důležité. Hlavní je divákovy ukázat charakter postavy".

Co si myslí Miguelova žena?

Catherine věří ve výkon. Když je doma, daleo od televizních kamer přichází na řadu její vášně. Ty se skrývají v jednoduchých věcech, třeba sledování filmu, udělat dobrou večeři pro nás a nebo jen být se svou rodinou. "Pro mě je rodina velmi důležitá", řekla "Bez ohledu na to co budeme dělat, pospojitost je prvořadá. Moji bratři, rodiče a manžel jsou pro mě vším".
Už přez 10 let je vdaná za herce a režiséra Miguela Varoni. Siachoque nesouhlasí s tvrzeními že manželství mezi herci je odsouzené k záhubě "samozřejmě, pokud je vztah nefunkční, může explodovat", řekla. "Nechápu války ega! Když Miguel hrál v "Pedro, el escamoso" Já měla odejít na rok za nabídkou, ale já zůstala a podporovala ho. Nedokážu si představit být s ním rozdělená".
A její typy na dobrý vztah?
"Hlavně se nehádat před spaním, nikdy nechodíme do postele rozlobení" říká Cathy a pokračuje "Další dobrá rada je od mé mamky: Nebuď manželkou, zůstaň přítelkyní". A jako další dobrou radu Cathy říka: Nikdy nechoďte jako šmudla. Oblékejte se pro svého muže tak jako dříve, kdyžjste spolu chodili.
Jak Cathy přemýšlí o své práci dál?
"Momentálně mám hlavu plnou jen novely "Eliso vrať se", kterou jsme nedávno dokončili s dobrou náladou", říká Cathy a je vidět že tahle nálada ji charakterizuje!

http://www.terra.com.co/farandulaytv/articulo/html/far3165-catherine-siachoque-habla-del-secreto-para-mantener-un-feliz-matrimonio-con-miguel-varoni.htm

Dům od naproti

15. března 2012 v 16:31 | Adminka |  La case de al lado

Ignacia y Adolfo

15. března 2012 v 16:25 | Adminka |  La case de al lado


Deborah Buenrostro

15. března 2012 v 16:14 | Adminka |  Naučím Tě milovat


Deborah y Camila

15. března 2012 v 16:10 | Adminka |  Naučím Tě milovat


JC Penney

15. března 2012 v 16:04 | Adminka |  Catherine SiachoqueGlamour

13. března 2012 v 11:06 | Adminka |  Catherine Siachoque
Řadí se mezi 50 nejkrásnějších žen světa. V této době známá z ttelenovely Bez prsou není ráj.


Téměř po 10 letech hraní převážně darebáků, dnes Catherine hraje Hildu v "Bez prsou není ráj" matku, která trpí pro své děti. Novelu od Telemunda režíroval její manžel a je to další významný bod v jejím životopisu.
Herečka ve svých 37 letech patří k nejkrásnějším ženám světa což je vidět na fotografii na které je zachycena jako Rita Hayworth.
"Snažím se nebýt lhostejnák pěkným věcem" říká herečka "Mám všechno co jsem chtěla, když jsem byla malá"

? Jaké bylo hraní v "Bez prsou není ráj" ?
CS:Bylo to velmi obohacující, protože je to dobrý příběh a když máte dobrý příběh, zbytek přijde sám. Nahrávali jsme v městech Bogotá a Girardot. Bylo to skvělé natáčet v "Mé" zemi tak silný a kontroverzní příběh.
? Přemýšlela jste o příběhu ?
CS: Ten příběh se mě velmi dotýká. Je to adaptace knihy, založené na reálných událostech. Vše co se v příběhu děje oni považují za dobré. Pár scén jsem ztrávila jen stěží. Zřídka se mi stane že končíme nahrávání mím pláčem, ale nešlo přestat truchlit. Je to drama, jsou tam problémy a je to velmi emocionální.
? Bylo těžké zkočit z nelítostné Inés z "Hříchy druhých" do role Hildy ?
CS: Bylo to těžší než si ostatní myslí, ale byla jsem toho schopná. Skripta jsou jasná, takže žádný problém. Stranou šlo kouzlo podpatků a blond vlasů s Inéz a chytila jsem koště a vzala si zástěru za Hildu. Každá z nich byla obohacující a měla své kouzlo. Jasné je že víc zábavy bylo s Inez, zatímco Hilda je trpící matkou, ale také si vzala část mého já.
? Bylo těžké nechat se vést vlastním manželem ?
CS: Je to složitá otázka. Možná na mě byl Miguel přísnější než na ostatní. Někdy jsme určitě i narazily, což bylo jiné protože vždy mám se štábem skvělé vztahy. Někdy Miguel řekl něco co urazilo nejen moje ego, to jsme se i pohádali a pak bylo všechno zase v pořádku.

http://www.peopleenespanol.com/article/el-glamour-de-catherine-siachoque

Rozhovor 2011

13. března 2012 v 10:12 | Adminka |  Catherine Siachoque


Je špatná, velmi špatná, ale jen v charakterech mýdlových oper od Telemundo. Nikdy jindy. Catherine Siachoque zíslaka mezinárodní ocenění za své výtečné herecé výkony v rolích darebáků, kteří jsou ochotni udělat cokoliv k dosažení svých cílů. "Baví mě je dělat, ale rozhodně to není zadarmo, role jsou složité a vždycky si vezmou kousek zvás záleží natom jak dobře jsou napsané".
Přesto se manželka Miguela Varoniho zdá být ve velmi dobré náladě. "Nejsem statečná" říká Catherine. "Mám ráda stálé věci. Mou práci, domov s mým manželem, moji rodiče, bratry, zvířata".

? Jaké to je být provdaná za fešáka Varoniho ?
CS: Jsem na to zvyklá... To se mě dotklo (smích), neumím si to představit jinak.
? Co děláte ve svém volném čase ?
CS: Jsem velmi útulná. Ráda sleduji filmi, hraji tenis, golf .. na herní konzoli.. ne (smích). Co nejvíce se snažím být s Miguelem, vždycky hledáme možnosti jak být co nejvíc spolu.
? Je pro vás těžké jít jen tak ven nebo do kina ?
CS: Záleží na městě kde jsme, někde je to složitější.
? Po Las Juanas, pracovali jste spolu ještě ?
CS: V naučím Tě milovat, kde jsem měla zápornou postavu. A pak režíroval Bez prsou není ráj. Pracujeme spolu velmi dobře.
? V tomhle světě působíte 16 let? Od doby kdy Telemundo hledalo v Kolumbii herečku pro Milovníky pouště ?
CS: Byla jsem vybrána a podepsala jsem smlouvu, od té doby udržuju poměr s televizí (smích). Dělala jsem balet pak jsem šla do hudebního divadla a později do televize. A pak jsem se vdala.
? Co můžete říct mužům co si pořád myslí že novely jsou malicherností pro ženy v domácnosti ?
CS: To záleží na původu a výrobci telenovely. Existují lidé, kteří i nadále věří v klišé melodramatu, který vypráví příběh o chudé dívce, která se zamiluje do bohatého chlapce a přez spoustu utrpení se stává bohatou a šťastnou. Vezmou se a jsou spolu šťastní až do smrti. Telemundo se snaží točit skutečné příběhy, které se dějí každý den. Spojené s problémy drog a kriminality.. Například ?Kde je Elisa? díky své napínavosti a pronásledování byl sledován i pány.

Kolumbijská herečka v klidu mluví ze svého domova v Miami. Žádný spěch ukončit telefonickou komunikaci. "Ráda mluvím" řekla "a také ráda vařím, všimněte si že jsem dobrá kuchařka, umím udělat domácí potraviny. Kolumbijskou kuchyni, Americké dobroty a také znám recepty z Arabie a Indie.

? Tolik let jako herečka, proč jste se nepustila do filmu ?
CS: Vždyť, vždy když dostanu návrh, jsem uprostřed natáčení románu. To je důvod proč to není možné. Budu velmi ráda, když to přijde.
? Jaké značky nosíte, co si oblékáte ?
CS: Věci od návrhářu jsou velkolepé. Ale pokud je něco co semi líbí, koupím si to a nosím to ať to dělal kdokoliv. Když mi sluší nosím to!

zdroj: http://televisionenbolivia.blogspot.com/2011/02/casi-nunca-me-pongo-brava-catherine.html