Odpověď pro Anonimku a ostatní co by se chtěli ptát!

15. února 2012 v 18:51 | Adminka
Včera mi na email přišla zpráva od nějaké Anonimky. Ona se ptala proč dělám tenhle blog, jestli mě to baví a čím je Cathy tak výjmečná že o ní (teda já bych spíš psala pro ní a fanoušky ale to je jedno) blog dělám a proč tu nejsou žádné její skandáli.

Moje odpověď je naprosto jednoduchá. Obdivuju Cathy! Ona začínala jako tanečnice, pokračovala jako muzikálová herečka a pak se vypracovala na jednu z nejoblíbenějších latinskoamerických hereček. Cathy je skromná, milující. Se svým manželem Miguelem Varoni jsou spolu již přez 15 let a pořád se milují. Když se měli brát všichni to Cathy rozmlouvali kvůli Miguelově povaze "Playboe", ale ona nedala na pomluvi a nechala se řídit srdcem! Za to jí patří velký obdiv!
Cathy má velké a otevřené srdce i pro své fanoušky! Na twitteru jim dává denně informace o svém životě, odpovídá na otázky a podobně. Na ulici nikdy neodmítne prosbu o fotku nebo autogram.

Vím že teď jsem přidávala převážně jen fotky. Ale snažím se najít i nějaké zajímavé články. A jeden přijde už o víkendu. Bohužel je tak rozsáhlý že moje španělština nestačí na celé jeho přeložení a tak slibuju že v sobotu si sednu se slovníkem a nejdýl v neděli se tu oběví!

No a abych to shrnula blog pro Cathy a její fanoušky mě baví dělat a od té doby co o něm Cathy ví mě to baví ještě víc.
Cathy je užasná a nádherná osobnost. Ať už vzhledově tak uvnitř a fanouškovské stránky si zaslouží!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonimka Anonimka | 15. února 2012 v 22:50 | Reagovat

Tak hlavně že tě to baví :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama