Článek a rozhovor s Cathy

18. února 2012 v 22:34 | Adminka |  Catherine Siachoque
Catherine Siachoque známá v poslední době jako "Dňa Hilda" (Bez prsou není ráj), má velmi dlouhý životopis. Nyní hraje jednu z hlavních postav v La casa de al lado. V této telenovele jsou intriky z reálného života. Seznamte se s její rolí - Ignácia Conde.

Ignácia je taková ... něžná. Na začátku si vezme Gonzala, ale miluje muže z domu domu od naproti, Javiera. Je malířka. Vede život srdečního infarktu, který je možný pouze v telenovelách, které večer co večer běží na telivizních obrazovkách.

Catherine Siachoque si před 15 lety vzala herce Miguela Varoniho. A jsou spolu tak nějak jako Bonie a Clyde akorát z telenovel produkovaných Telemundem.

Grazzia Fontana Viso, Deborah Buenrostro, Cecilia Altamira Caceres nebo vdova Marcia Contreras jsou jen některé zlé postavy, která herečka ztvárnila.
Catherine byla profesionální tanečnicí, než se stala herečkou byla obsazena v Compania Colombiana de ballet. "Jednou když jsme dělaly muzikál Peter Pan, volali mě na konkurz do telenovely Sobrevivir.

Catherine je ve svých 40 letech na vrcholu kariéry. Soudě podle počtu ocenění: Nejlepší herečka 1996, Nejlépe oblečená žena z rou 2010, a mnoho dalších cen za zlé role (nejlepší darebák telenovel), vášnivé a antagonické role a samozřejmě za svou krásnou tvář.
V neklidném světě showbyznisu je už 15 let s Miguelem Varonim a zatím bez dětí a sama přiznává, že má "15 let na rozhodnutí".
Ačkoliv není profesionální herečka obvykle navštěvuje kurzy. Je "provdaná" za Telemundo a je jeho exklusivní hvězdou.
Svůj osobní život vede naopak velmi klidný. Blízko své rodiny se svým manželem s kterým žijí v Miami.
Cathy má více než jen hezou tvář, tělo a povahu, má i skvělý hlas a právě díky němu nedávno nadabovala Katie Holmes alias Jackie Kennedy. Očekáváse že jí obsadí do filmu ale ona sama říká že všechno má svůj čas.

V rozhovoru, daleko od jejích zlých rolí ukazuje svou jemnější stránku. Narozdíl od svých postav Catherine není zákežná jako zmije ani krutá jako oheň.

O: Čemu dáváte přednost: Volnosti nebo dobrému příběhu?
CS: Může to znít jako klišé, ale já můžu říct naprosto upřímě. Dávám přednost dobrým příběhům a dobrým charakterům. Je mi jedno jestli budu darebák nebo ne, jestli jde o hlavní nebo vedlejší postavu. Důležité je zda to děláte dobře což je významné pro charakter. Hlavně mě ta role musí bavit.

O: Podmanila jste se trhu novel?
CS: Vždycky jsem tu byla šťastná z projektů na kterých jsem pracovala a měli přízeň veřejnosti. Dělám věci od srdce a to se promítne na obrazovce.

O: Jaká role pro vás byla nejtěžší?
CS: Doňa Hilda. Nešlo o to že to byla hlavní postava. Byla velkou výzvou, protože to byla starší žena s velmi odlišnou osobností než ty, které jsem hrála dřív.

O: A co váš první román?
CS: Sobrevivir. Byla jsem profesionální tanečník a tak jsem se účastnila pár muzikálů. Při muzikálu Petr Pan jsem byla pozvána na konkurz a roli jsem získala.

O: Při čem se cítíte lépe: při tanci, zpěvu a hraní v divadle nebo v televizi?
CS: Mám ráda divadlo. Jsem hudební a líbí se mi, že mám přímí kontekt s veřejností. Ale miluju seriály Historie mnoha věcí co se tam stali... Ráda se dívám na telenovely a ráda v nich hraju.

O: Jaká je vaše nejoblíbenější zlá postava?
CS: Miluju Garzziu, Deborah, Marciu a samozřejmě Cecílii. Jejich příběhy jsou velmi uvěřitelné a velmi lidské. Oni nejsou úplně zlé. Jsou to jen lidé, kteří nedokážou ovládat své emoce.

O: Co je zvláštního na Ignácii Conde?
CS: Je to žena, která na první pohled vypadá silně, ale uvnitř je velmi slabá. Je to zvláštní, protože je to můj přesný opak, který představuje výzvu.

O: Jsou herci odpovědní za úspěch seriálu?
CS: Nejen herci. Je to týmová práce, ve které máme všichni svůj podíl odpovědnosti.

O: Myslíte že jsou erotické scény zneužívány?
CS: Mám pocit, že na začátku to bylo velmi zajímavé a velmi atraktivní. V americké telenovele jsem byla jedna z prvních kdo udělal silné erotické scény. Ale myslím že teď jsou trochu zneužity. Ukazuje se víc a víc, ale je to show.

O: Studovala jste herectví?
CS: Ne, ale neustále navštěvuji semináře a urzy, které připravují na zajímavé a důležité.

O: Proč jste vdaná za Miguela Varoniho?
CS: Pro lásku! Obdivuju ho jako herce a režiséra, myslím že je vynikající profesionál. Jsme oba herci a jako herci jsme se potkali, takže tomu musíme přispůsobit naše životy.

O: Plánujete děti?
CS: Jsme spolu 15 let při kterých se rozhodujeme

O: Jak se staráte o své manželství?
CS: láskou, přátelstvím, vzájemným obdivem a vírou že je to na celý život. Dobrý vztah vyžaduje úsilí a odhodlání.

O: Jste hlasem Jackie Kennedy, proč?
CS: Můj přízvuk je neutrální a to je jeden z důvodů proč mě vybrali. Bylo to komplikované protože jsme začínali natáčet La casa de al lado, ale všichni mi vyšli vstříc. Byl to nádherný zážitek.

O: Co říkáte na ocenění od prestižního časopisu People Espoňol za jednu z néjlépe oblečených žen?
CS: Je to velmi pěkné. Vždycky jsem chtěla vypadat dobře a být vhodně oblečená pro každou příležitost.

O: Pomohla vám v ariéře dobrá kondice?
CS: Hodně. Při práci v médiích je důležité vypadat dobře, ale není to vše. Musíte být i v kondici a schopní.

O: Děláte i charitativní projekty?
CS: Vůbec mi nejde o mou image, ale o pomoc lidem. dát jim trochu dobrého, když já jsem měla štěstí a dostala jsem to od boha.

O: Jste svázaná s Telemundem?
CS: Samozřejmě. Nevím jestli svázaná ale "vdaná" za Telemundo

O: Jakto že vypadáte tak dobře?
CS: Jsem velmi duchovní člověk a můj život je velmi zdraví a uvolněný. Nejsem konfliktní a to je důležité. Cvičím když mám čas, když ne tak se nic neděje. Žiju velmi zdravě. přesně jak chci ale nemám žádnou strategii.

O: Máte nějakou plastickou operaci?
CS: Ještě ne

O: To znamená?
CS: Jistě, poud člověk chce, ale jen s velkým odborníkem

O: Jaká je vaše hlavní marnost?
CS: Miluju dokonalé portfolio a skvělé boty.

O: Co váš pohled?
CS: Vždy jsem říkala, že mé oči jsou zvláštní. Zdědila jsem barvu a tvar očí, ale ne pohled. Ten není dědičný. Pohled je podstatou člověka.

O: Je život dobrý?
CS: Hodně. Nikdy mě neunaví děkovat Bohu za vše co mi dal.

O: Máte soukromí?
CS: Já nevím, ukážu jen to co chci, ale můj soukromí život je jen můj. Poloha klidu.

O: Co děláte aby jste byla šťastnější?
CS: Nic, jsem šťastná!

O: Jste pověrčivá?
CS: Ano mám pár takových věcí.

O: Váš koníček?
CS: Miluju vaření a ruční práce

O: Jak dobíjíte baterie?
CS: Můj manžel, má rodina a můj domov jsou ty nejlepší lázně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama