Cathy Siachoque - Ignácia

5. února 2012 v 19:30 | Adminka |  La case de al lado


Catherine Siachoque které všichni s láskou říkají Cathy je jedna z hereček nejrozsáhlejší show. Byla charakterizována jako jeden z nejlepších darebáků telenovel. Nicméně skuzte říct před jejími fanoušky že je taková doopravdy a dostanete pořádnou facku!
V Americe byla právě odvisílána nová letenovela La casa de al lado kde Cathy ztvárnila jednu z hlavních postav Ignáciu Conde.
Je to trpící, výbušná bohémka, která má potřebu milovat a být milována. Ignácia prožívá kritické období. Má strach ze svého usmrcení. Jak se dočetla v knize "prokletých". Může se to stát zkutečností? A její touha stát se matkou se rozplyne stejně jao dny s mužem, který jí jediný doopravddy miluje. Jsou její dny s Javierem (Miguel Varoni) sečteny?
Exkluzivní rozhovor pro AOL Latino s Cathy Siachoque, která nám dává náhled na budoucnost Ignacie. Mluví o tom jak těžké pro ni bylo udělat telenovelu na slepo a s tolika změnami. A poprvé připouští že to, co kdysi nebylo její prioritou je nyní jedničkou na seznamu jejích přání: Být matkou? Něco, na čem se pracuje...

AOL Latino: Jaká je vaše postava Ignácie v La casa de al lado?
CS: Byl to jiný zážitek, než moje ostatní postavy, málo lidí ví, že příběh se může změnit už na cestě. I když na začátku bylo jasně dané kam ta postava má jít. V této telenovele spisovatel nechtěl poskytnout všechny informace ke všem postavám. Učení bylo zážitkem.
AOL Latino: Taže herci neměli žádné informace o své postavě?
CS: Je pohodlnější, když máte informace a víte jestli jsou nebo nejsou správně plněny, ale spisovatel vymyslí spoustu věcí, které se nestanou, nebudou konzistentní. Pro nás to bylo jako cvičení. Museli jsme to zvládnout.
AOL Latino: Mluvíte, jako by flustrovaná z téhle situace..
CS: Ne, každá scéna je se vší upřímností, jakou si zaslouží. Mám ráda hraní, jsou tu znaky, které se mi líbí víc než ostatní, jsou tam příběhy které mě baví. Pokaždé když jdu na plac jsem šťastná. Miluji scény se silnými emocemi. Ráda jsem hrála Ignaciu.
AOL Latino: Co se vám na Ignácii nejvíc líbí?
CS: Určitě to že jsem po douhé době nemusela mít na sobě upnuté sexy šaty. Milovala jsem hraní v těch hodně dlouhých šatech. Ignácia miluje volné oblečení, je prostě bohémka. Její oblečení je hodně Já..
AOL Latino: Máte pocit, že si veřejsnost žádá tento druh akční telenoveli se spostou intrik a smrtí?
CS: Myslím že veřejnost si žádá dobré příběhy. Je to jako s Titanicem, který každý zná. Loď která vyjela se spoustou příběhů, a pak klesla a zemřela. Ten příběh je smutný a tak krásný..
Například můj předchozí román Donde esta Elisa. Myslím že tam byl prostor pro všechny, všechno bylo nečekané a napjaté. Má postava se velmi vyvýjela. To je podle mě to co divák chce.
AOL Latino: Jak se hraje na lásku a nenávist s Miguelem Varonim, když je váš manžel v reálném životě?
CS: Byla to legrace. Miguel je velkolepím partnerem. Neříkám to já ani on, ale technici. Ŕíkají že můj manžel je vzor, protože je pořád v dobré náladě. Jediná věc co se jim nelíbila byla, že v některých scénách, byly jeho ruce moc..
AOL Latino: V čem?
CS: V milostných scénách. Říkali: "Hele je to v televizi, máma dělá večeři, děti se na to koukají s babičkou, nedávej jí tam tu ruku!" (směje se) Všichni byly mrtví smíchy protože to tak bylo pořád.
AOL Latino: Vaše postava Ignácie má posedlost stát se matkou, narozdíl od vás, vždy jste říkala že to pro vás není prioritou. Nezměnila jste názor?
CS: Ignácia, přesto že má rodinu se cítí velmi osamělá a proto chce někoho jen pro sebe. Nejsem v této situaci, jsem ráda že jsem pro pár lidí důležitá. Možná v jiných rozhovorech jsem zaváhala ale s Miguelem začínáme přemýšlet. Musíme si uvědomit co všechno to znamená a jestli mezi nás může vejít dítě.
AOL Latino: Myslíte že je čas na to aby jste byli rodiče?
CS: Jsme spolu přez 16 let. Je to jako rozhodování o tom co chceme dál v životě. Až si uvědomíme že další malí člověk mezi nás může přijít tak přijde.
AOL Latino: To začalo vypadat že se připravujete, máte nějakou speciální péči?
CS: Nikdy jsem nejedla vitaminové doplňky, protože se stravuji velmi zdravě. Začala jsem brát kyselinu listovou a zašla na testy. Myslím že to bereme velmi zodpovědňe.

http://entretenimiento.aollatino.com/2011/12/02/cathy-siachoque-personaje-ignacia-quiere-ser-mama-entrevista/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michel_le Michel_le | E-mail | 5. února 2012 v 22:19 | Reagovat

Budeme ji milovat s miminkem i bez něj ale slušelo by jí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama