Catherine vám poradí o módě

8. února 2012 v 19:05 | Adminka |  Catherine Siachoque


Cathy patří do skupiny 50 nejlépe oblékaných lidí světa. A aby toho nebilo málo patří mezi 25 nejmocnějších žen světa. Takže kdo je lepší na radu ohledně módy a krásy než ona?!
Jsme zvyklí na setkání s ní na červeném koberci a udílení prestižních cen v překrásných šatech a na skvělé recenze co se týče jejího celkového vzhledu. Proto chceme znát tajemství jejího oblékání a nakupování!
Udělali jsme tento rozhovor v Kolumbii před koncem natáčení telenovely kde je Elisa.

Znáte klíč k úspěchu?
CS: Znám.Dávám přednost pohodlí na prvním místě. Mám ráda věci v kterých se necítím jako v přestrojení ale sama sebou.
Postupujte podle módy, ale vemte si jen to v čem se cítíte dobře! Přiznávám, jsem věrný stoupenec módy. Miluju módu a považuji ji za výbornou. Myslím že mi ženy si máme být vědomy toho co se nosí, jaké barvy.. Je to součást našeho ženství.
Sexy v perspektivě..
Pokud jde o svádění, ráda se liším jen málo. Někdy chci ukazovat své nohy, když mám pěkné boty, to záleží na počasí, ať jste kdekoliv. Poud se ukazuju nezacházím daleko. Základem je vyhnout se vulgárnosti, být chytrý.
Být chytrý už při nakupování. Není pochyb o tom že nakupování je slabostí téměř každé ženy.
Některé věci jsou láska na první pohled a s tím nemůžu nic dělat (smích). Pokud máte pocit že máte být odměněna a že jsi to zasloužíte jděte do toho a kupte si to, ale měla by jste si být vědoma toho co opravdu nepotřebujete. Třeba troje černé šaty bez ramínek ke kolenům. Potom je to zbytečné.

Žena hvězda!
Když Cathy točí telenovelu pracuje v průměru 14 hodin denně. Přesto vypadá skvěle. "Vstávám brzy, snažím se s mým trenérem posilovat, nebo kardiovaskulární cvičení minimálně třikrát týdně, mám rád dobrou snídani, ovesné vločky, kávu, to si nikdy nemůžu nechat ujít. Koupelna, vlasy a jdu do práce" říká.
Vždycky si ale najde čas, který stráví se svým manželem. "Měli byste mít vždy prostor pro rodinu" říká.
Na konci rozhovoru jsme se zeptali co říká na spoustu ocenění od televize a diváků. Ona odpovídá: "Jsem velmi vděčný za všechny tyto věci, které o mně lidé říkají , a to v pořadí zavazuje, abych byla den ode dne lepší, aby člověk nedal najevo, že nemusí nic dokazovat, ale [doporučuji] cítit."

http://es-us.mujer.yahoo.com/blogs/de-moda/catherine-siachoque-te-aconseja-sobre-moda-114008458.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama