Proč mám Cathy ráda?

16. ledna 2012 v 19:32 | Adminka |  Catherine Siachoque
Catherine Siachoque jsem donedávna vůbec neznala. Přišla jsem na ní tak před půl rokem, když jsem se chtěla naučit španělsky. Jak se nejlépe naučíte španělsky?! Samozřejmě z telenovel. Nemám ráda ty typický telenovely ve kterých se dokola omílá jak kdo koho miluje a jak s ním nemůže být protože... Proto jsem si vybrala telenovely od Telemunda ve kterých se objevuje i dramatická zápletka. Mojí první telenovelou byla Te voy a enseñar a querer u nás známá jako naučím Tě milovat ve které hraje Catherine jednu z hlavních ženských rolí Deborah Buenrostro. Ani nevím čím mě tenkrát Cathy zaujala ale asi svou vcelku zápornou postavou Debi. Potom televize prima love začala vysílat telenovelu Donde esta Elisa (Eliso vrať se) ve které také Cathy hraje jednu z hlavních rolí Cecilie Altamira Caceres. Ve své roli Cathy opět podává excelentní výkon a já se rozhodla že o té herečce zjistím něco víc.
Když zadáte do vyhledávače její jméno v českých stránkách vám toho moc nevyskočí, takže se svojí chabou znalostí španělštiny a slovníkem hledám na stránkách napsaných převážně v tomto jazyce.
Za tu dobu strávenou hledáním a surfováním po španělských stránkách jsem přečetla spousty článků, schlédla mnoho blogů, viděla dost videí, přečetla stovky rozhovorů jak s Cathy tak s jejím manželem Miguelem a přidal se do její "komunity" na Twitter. Můžu říct že na Cathy opravdu nikdo nemůže říct špatné slovo. Samozřejmě nevím jak Cathy působý doopravdy na živo ale z rozhovorů a videí působý velmi inteligentně a mile. I když její postavy v telenovelách jsou převážně záporné ona taková není. Je upřímná, usměvavá, velmi miluje své fanoušky a svého manžela s kterým jsou spulu už 15 let. Mylím že za to jak se chová k lidem a za své skvělé pracovní výkonny si zaslouží můj obdiv Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicol Nicol | 16. ledna 2012 v 22:23 | Reagovat

Hezky napsaný

2 tTarani tTarani | 30. ledna 2012 v 14:38 | Reagovat

Ona je přenádherná :-)

3 pam-ela pam-ela | E-mail | 12. března 2012 v 8:02 | Reagovat

Super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama