Pravdivá Love story

19. ledna 2012 v 22:31 | Adminka |  Cathy y Miguel
Miguel a Catherine vypráví příběh své osudové lásky

Miguel Varoni a Catherine Siachoque jsou nejzamilovanější pár v telenovelovém průmyslu. Jsou spolu už přez 15 let. Hráli společně ve třech inscenacích. Jejich první telenovelou byla Las Juanas kte se poprvé potkali a spojili své životy. "Uchvátila mě v okamžiku kdy jsem jí uviděl" říká Miguel - "Byla to láska na první pohled." A Cathy dodává "byla jsem schopná ze sebe vysoukat jen ahoj".
A zanedlouho se začíná rozvíjet vztah kterému nikdo nedával moc šancí. Cathy říká že jí spostu lidí vyprávělo o Miguelově pověsti playboe, ale ona to nevzdala a nejspíš mu dala to co hledal.
Další telenovelou ve které si spolu zahráli byla Te Voy Enseñar Querer a Senos no hay Paraíso v té ale hrála jen Catherine a Miguel režíroval. Další "novou" společnou telenoveleou je La casa de al lado kde stvárnili milence. A jak se jim hrálo? "Není to tak jednoduché jak to vypadá, musíte si dát pozor na to že se pořád točí, někdy nás i režisér napomínal tohle ne poběží to v televizi před 10 hodinou" říká Cathy a Miguel na to "milujeme se, milostné scény nehrajeme.."
Cathy k tomu dodává "to je pravda, ale nic není tak jednoduché jak vypadá, nědy mi přijde jako by můj osobní život někdo špehoval".
Na konci rozhovoru byla položena otázka" Jak by jste definovali Váš vztah? Pohádka nebo telenovela?
Cathy odpovídá "Ani jedno ani druhé. Jsme tým a jdeme spolu ruku v ruce po celý život. Nic není zaručeno, takže každý den musíme hýčkat a pečovat o náš vztah." a Miguel odpovídá jen krátce "Je to opravdová láska, skutečná láska."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adminka Adminka | Web | 19. ledna 2012 v 22:34 | Reagovat

Samozřejmě rozhovor má i svůj zdroj: www.nexoslatinos.com
Abych nebyla nařčená z jeho vymyšlení :D

2 Tanerry Tanerry | 24. ledna 2012 v 20:48 | Reagovat

Dokonalý:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama