Eliso vrať se! / Donde esta Elisa?

27. prosince 2011 v 4:36 | Adminka |  Donde esta Elisa?
Spokojený život rodiny Altamirových se navždy změní, když za podivných okolností zmizí dcera Elisa. Po nešťastné události se začínají odkrývat tajemství blízkých i přátel.

Hrají:
Catherine Siachoque - Cecilia Altamira
Matka Eduarda a Flor, sestra Mariana a Viviany. Žena silného charakteru, se schopností nařizovat, přitom však neztrácí svou přirozanou eleganci. Tyto vlastnosti ji nakonec zavedou daleko od jednání.
Je vedoucí marketingového oddělení, spolu s Marianem dosáhli zvýšení kvality a prestiže vinic po celém světě.
Nikdy nesnesla, že její otec rozmazloval její sestru Vivianu a nebyl na obě tak přísný a náročný jako na ní. Neustále s Vivianou diskutuje a odsuzuje její lehkovážnosti a nedostatku ambicí.
Cecilia vede svou rodinu s onou grácií a trpělivostí, které využívá v jednáních. Je to kontrolující matka, stále jí dělá starosti rodinná stabilita. Uměla se přizpůsobit egocentrismu svého manžela, včetně toho, že ignorovala řadu jeho avantýr - výměnou za stabilní rodinu.
I přesto udržuje milostný vztah s Nicolasem.
Gabriel Porras - Mariano Altamira
Otec Elisy, Cristiny a Olgy. Jako ředitel konglomerátu podniků je Mariano muž hrdý na své úspěchy a vědomý si svých schopností.
Noblesní, korektní, často neklidný, maje v oblibě zákony a normy vedení. Miluje svou ženu a své dcery. Jeho nejoblíbenější je Elisa, s níž má obzvlášť blízký vztah. Ten je však hrubě narušen jejím zmizením.
Nesnáší policistu Cristóbala Rivase. Netoleruje pomalost procesu vyšetřování, což jej nakonec dovede k vyšetřování na vlastní pěst. Zatímco Mariano se snaží odhalit stopy, které by ho dovedly k Elise, komisař odhalí detaily, které by mohly vysvětlit Elisino zmizení a zničit stabilitu jeho manželství.
Sonya Smith - Dana Altamira
Matka Elisy, Cristiny a Olgy. Příkladná, zdvořilá, velkorysá, skvěle doplňující svého manžela.
Se zmizením její dcery se její osobnost mění, věří, že Elisa žije a jednoho dne ji znovu objeví.
Zničená a nenalézajíc očekávanou oporu v Marianovi se zasvětí vyšetřování na vlastní pěst. Tak tedy začíná vztah s komisařem Rivasem, který prožil podobné drama a který dokáže odhadnout její pocity.
Roberto Mateos - Bruno Cáceres
Bruno se cítí pyšný na své úspěchy a považuje svůj život za perfektní. Potřebuje neustále přiživovat své ego. Je okouzlující, umí si užívat života a vše dělá ve velkém stylu. Spolu s Cecilií prožili manželství plné úspěchů a luxusu.
Jorge Luis Pila - Cristóbal Rivas
Smrtí jeho manželky a malé dcery v Cristobalově životě nastal radikální zvrat, z něhož se nikdy nedokázal zcela vzpamatovat. Ona zemřela při nehodě vyprovokované sítí obchodníků s drogami, jimž byl na stopě a nedaleko od toho je zničit. Pracoval v drogové sekci losangelské policie.
Od té doby ho bolest a vina nenechaly žít v klidu. Nyní pracuje v oddělení únosů. Samotářský a nespolečenský Cristobal žije na předměstí a jedinou společnost mu dělá pes Baltazar.
Když dostane na starost vyšetřování Elisina zmizení, cosi s ním vnitřně otřese. Kdyby Sofía žila, jejich dcera by byla právě v tomto věku, proto tento případ vnímá velmi osobně. Když pozná Danu, cítí mezi nimi zvláštní spojení kvůli bolesti a zmizení.
Ivelin Giró jako Viviana Altamira
Viviana je provdaná za José Ángela Rincóna a matka Santiaga. Je nejmladší z rodu Altamirů a ta, která působila v rodině největší rozruch. Výstřední, egocentrická osobnost.
Nemůže si odepřít to, co se jí nejvíce zamlouvá: budit pozornost, obzvláště existují-li mužské oči, které si jí všimnou. Emočně nevyzrálá, povrchní, ale bezpochyby sympatická. Jejími silnými stránkami jsou vkus a schopnost pracovat.
Omar Germenos - José Angel Rincón
José Ángel je obchodní inženýr, syn z vysoké společnosti. Vychodil katolickou školu a byl brilantním studentem univerzity. Je sympatický, má výjimečné charisma obzvláště směrem k ženám, extrémně okouzlující a s obrovskou vadou - ješitností. Je si vědomý své atraktivity a jejího účinku na ty, kteří se okolo něj pohybují. Je zapřisáhlým narcistou. Udržuje milostný poměr s Ricardem. Viviininým prvním klukem a nejlepším kamarádem.
Ismael la Rosa - Nicolas
Melvin Cabrera - Ricardo Fuente
a další
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pam-ela pam-ela | E-mail | 12. března 2012 v 7:59 | Reagovat

Jedna z nejlepších telenovel!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama